Facebook

Aktualności

Pierwsza porażka w sezonie

• autor: skalkazabnica798, 2017-08-13 21:59

Wczoraj (tj.12.08.sobota) odbyła się druga kolejka o mistrzostwo V bielskiej ligi okręgowej. Skałka Żabnica na własnym stadionie przegrałam spotkanie z Koszarawą Żywiec, wynikiem 1:2. Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Adrian Szwarc w 32 minucie spotkania z rzutu wolnego.

• autor: skalkazabnica798, 2017-08-12 10:28

Przypominamy, że już dzisiaj (tj.12.08.sobota) o godz.16:00 Skałka Żabnica zmierzy się z drużyną TS Koszarawa Żywiec. Spotkanie odbędzie się na boisku w Żabnicy.
Jeszcze raz serdecznie zapraszamy.

Pierwszy mecz u siebie w nowym sezonie

• autor: skalkazabnica798, 2017-08-10 20:15

Już w sobotę (tj.12.08.br.) Skałka Żabnica rozegra drugą kolejkę w sezonie 2017/2018 o mistrzostwo V bielskiej ligi okręgowej. Przeciwnikiem Skałki będzie TS Koszarawa Żywiec, która ostatni mecz zremisowała wynikiem 1:1 z drużyną z Drogomyśla. Przypominamy, że nasi zawodnicy również wywalczyli remis w Dankowicach i mecz zakończył się wynikiem 4:4. Sobotni mecz rozpocznie się o godz. 16:00, na boisku w Żabnicy.

Serdecznie zapraszamy.

Nowy trener

• autor: skalkazabnica798, 2017-08-07 23:03

Pan Szymon Stawowy został nowym trenerem drużyny Skałka Żabnica. Nowemu trenerowi życzymy wielu sukcesów w barwach naszego klubu.
W imieniu klubu Panu Adamowi Śliwa dziękujemy za wysiłek włożony w sportową edukację.

Transfery Skałka Żabnica na sezon 2017/2018

• autor: skalkazabnica798, 2017-08-07 22:56

Paweł Suski – zakończenie kariery
Maciej Kupczak (bramkarz), transfer definitywny – LKS Leśna -> Skałka Żabnica
Andrzej Nowakowski, transfer definitywny - Skałka Żabnica -> WSS Wisła
Krzysztof Karpeta, transfer definitywny – Skałka Żabnica -> LKS Muńcuł Ujsoły
Antonlii Kozachuk (bramkarz), wypożyczenie - Rekord Bielsko-Biała -> Skałka Żabnica
Łukasz Grabowiecki (obrońca), transfer definitywny – LKS Frydek -> Skałka Żabnica

• autor: skalkazabnica798, 2017-08-07 22:54

Wczoraj (tj.06.08.niedziela) Skałka Żabnica rozegrała swój pierwszy mecz w sezonie 2017/2018. Drużyna z Żabnicy rozpoczęła sezon w Dankowicach i tam podzieliła się punktami. Pierwsza bramka padła w czwartej minucie spotkania i zdobył ją Skałki Dominik Natanek. Kolejne dwie branki padały dla drużyny gospodarzy i zdobili je Adrian Szary w czternastej minucie, a w siedemnastej minucie padła bramka z inicjatywy Tomasza Magiery. Skałka Żabnica z boiska na przerwę zeszła z wynikiem 2:2 dzięki bramkom Dominika Natanka i Grzegorza Kalamusa. Kolejne bramki padały z rzutów karnych, w sześćdziesiątej minucie bramkę dla Pasjonata zdobył Błażej Cięciel i swojego pierwszego hat-trica w tym sezonie zdobył Dominik Natanek, także z rzutu karnego. Kibice ostatniego gola w tym meczu zobaczyli w osiemdziesiątej czwartej minucie spotkania. Wynik spotkania na 4:4 ustalił Krzysztof Wójcikiewicz.

Pierwszy sparing za nami

• autor: skalkazabnica798, 2017-02-05 18:03

Dzisiaj (tj.05.02.niedziela) LKS Metal W-G Skałka Żabnica wygrała mecz towarzyszki, wynikiem 1:0 z Piniorem Pisarzowice.

W meczu na sztucznej nawierzchni w Czechowicach drużynie a – klasowej bramkę zdobył Kornel Adamus.

Mistrz jest tylko jeden

• autor: skalkazabnica798, 2016-07-03 22:29

Wczoraj (tj. 2 lipca) na stadionie w Ciścu odbył się Puchar Wójta. Jak co roku drużyny z gminy Węgierska Góra walczyli o miano najlepszej drużyny w gminie. Były trzy kategorie – trampkarze, juniorzy oraz seniorzy. Zawodnicy z naszej miejscowości we wszystkich kategoriach wiekowych zdobyli pierwsze miejsce. Dziękujemy za zaciętą walkę, dzięki której zostaliśmy mistrzami w gminie.