Facebook

Aktualności

Bramka za bramką.

• autor: skalkazabnica798, 2015-11-08 12:47

Wczoraj (tj.07.11.sobota) odbyła się czternasta kolejka o mistrzostwo V bielskiej ligi okręgowej. Skałka Żabnica podejmowała na własnym stadionie drużynę z Bestwiny. Oba zespoły podzieliły się punktami.

Spotkanie otworzył już w piątej minucie gry zawodnik Gości Marcin Gołąb, samobójczym trafieniem do bramki Mateusza Kudrysa. W 25 minucie Mateusz Droździk po celnym uderzeniu pokonał golkipera drużyny Gospodarzy. Po trzydziestu czterech minutach spędzonych na murawie, Damian Stawicki w osiemdziesiątej minucie dał swojej drużynie nadzieje na wygraną. Drużyna przyjezdnych nie dawała za wygraną i po rzucie rożnym w osiemdziesiątej piątej minucie gry Artur Sawicki ustalił wynik spotkania na 2:2.

Remis dla LKS Metal W-G Skałka Żabnica oznacza spadek na dziesiąte miejsce w tabeli, pozycja Bestwiny nie ulega zmianie – pozostają na szóstej pozycji.