Skałka Żabnica- Transfery Lato 2015

• autor: skalkazabnica798, 2015-08-08 13:58

1.Konrad Sienkiewicz – wolny zawodnik > LKS Metal W-G Skałka Żabnica

2.Filip Lach – Rekord Bielsko-Biała > LKS Metal W-G Skałka Żabnica (transfer czasowy)

3.Damian Kliś - LKS Metal W-G Skałka Żabnica > UKS Maksymilian Cisiec (transfer definitywny)

4.Paweł Suski – MRKS Czechowice-Dziedzice > LKS Metal W-G Skałka Żabnica (transfer definitywny)

5.Tomasz Pietraszko - LKS Metal W-G Skałka Żabnica > TS Metal Węgierska Górka (transfer definitywny)

6.Damian Stawicki – KS Spójnia Landek > LKS Metal W-G Skałka Żabnica (transfer czasowy)

7.Damian Cieślar - LKS Metal W-G Skałka Żabnica >TS Metal Węgierska Górka (transfer definitywny)

8.Marcin Dudka - LKS Metal W-G Skałka Żabnica > GKS Radziechowy – Wieprz (transfer definitywny)

9.Dominik Natanek - LKS Metal W-G Skałka Żabnica > GKS Radziechowy – Wieprz (transfer definitywny)

Przypominamy, że jutro (tj.09.08.niedziela) odbędzie się pierwsza kolejka o mistrzostwo V bielskiej ligi okręgowej. Mecz pomiędzy LKS Metal W-G Skałka Żabnica,a TS Koszarawa Żywiec rozpocznie się o godz.14:00, na stadionie w Węgierskiej Górce.

Zapraszamy!