W niedziele aż trzy mecze

• autor: skalkazabnica798, 2014-10-11 12:24

Jutro (tj.12.10.niedziela) na boisku sportowym w Żabnicy młodzież Skałki rozegra VII kolejkę przeciwko drużynie z Gilowic. Trampkarze rozpoczną swój mecz o godz.10:00. Trampkarze znajdują się na szóstym miejscu w tabeli z dorobkiem pięciu punktów, a ich przeciwnicy na piątym miejscu z wynikiem dziewięciu punktów.

Z kolei Juniorzy rozegrają swój mecz o godz.11:30. Juniorzy znajdują się na ósmym miejscu i mają na swoim koncie trzy punkty, natomiast LKS Beskid Gilowice z takim samym dorobkiem punktów znajduje się oczko niżej Gospodarze.

Seniorzy LKS Metal W-G Skałka Żabnica rozegrają na wyjeździe X kolejkę o mistrzostwo V bielskiej ligi okręgowej. Przeciwnikami Skałki będzie drużyna, która znajduje się na dwunastym miejscu w tabeli, jest to LKS 99 Pruchna. Drużyna z Żabnicy znajduje się na czwartym miejscy i  brakuje jej  do lidera dziewięciu punktów. Mecz rozpocznie się o godz.15:00.

Przypomnijmy, że w ubiegłą niedzielę Seniorzy Skałki pokonali na wyjeździe wynikiem 1:3 drużynę z Czechowic Dziedzic.

Zapraszamy!!!