Facebook

Aktualności

Podsumowanie weekendu

• autor: skalkazabnica798, 2014-09-22 19:54

Za nami czwarta kolejka Trampkarzy i Juniorów, obie drużyny przegrały ten pojedynek, natomiast  Seniorzy odnieśli zwycięstwo czwarty raz w tym sezonie. Szczegóły w rozwinięciu.

Mecz Trampkarzy zakończył się porażką dla naszych młodych zawodników. Drużyna z Żywca ograła Trampkarzy 9:0. Juniorzy Skałki przegrali w Pewli Małej wynikiem 3:2. Bramkę zdobył Marcin Koźlik oraz Dominik Błachut

Drużyna Seniorów Skałki Żabnica pokonała LKS Zaporę Porąbka wynikiem 1:3. Początek spotkania nie zapowiadał się pomyślnie dla drużyny Gości. Już w trzeciej minucie Janusz Cyran umieścił piłkę w siatce Andrzeja Nowakowskiego. Po upływie czterech miniut po akcji ratunkowej Marcin Dudka został ukarany czerwoną kartką. W 21 minucie wynik spotkania na 1:1 wyrównał Wojciech Drewniak. Grzegorz Kalamus w 65 minucie po wykorzystanym rzucie wolnym zmienił wynik spotkania na 1:2. Pięć miniut później Jurczak Damian otrzymuje drugą żółtą kartkę i siły na murawie zostają wyrównane. Po kolejnych pięciu minutach Damian Pękala zastępuje na boisku Marcina Kozaka  i siedemnaście miniut później ustala wynik spotkania na 1:3. Skałka Żabnica utrzymuje się na siódmym miejscu.