Facebook

Aktualności

Skałka piąta

• autor: skalkazabnica798, 2014-09-14 12:34

Wczoraj (tj.13.09.sobota) odbyła się szósta kolejka o mistrzostwo V bielskiej ligi okręgowej. W 32 minucie  Dominik Natanek umieścił piłkę w bramce Koszarawy Żywiec, ustalając wynik spotkania na 0:1.  Dwie minuty później z rzutu karnego drugą bramkę zdobył ponownie Dominik Natanek.  W 37 minucie Dariusz Chowaniec strzelił trzecią bramkę dla Skałki. W drugiej połowie spotkania, środkowy pomocnik naszego zespołu, Jakub Denys w 59 minucie gry zdobył czwartą bramkę w tym spotkaniu. W 63 minucie spotkania padła jedyna w tym meczu bramka dla Koszarawy, której autorem był Rafał Hałat. W 87 minucie spotkania Dominik Natanek zmienił wynik meczu na 1:5. Po szóstej kolejce LKS ,,Metal" Węgierska Górka ,,Skałka" Żabnica znajduje się na piątym miejscu w tabeli.