Facebook

Aktualności

Dziewięć bramek w derbach

• autor: skalkazabnica798, 2014-08-25 18:09

Skałka Żabnica zwyciężyła w derbach z UKS Maksymilian Cisiec wynikiem 4:5. Szczegóły w rozwinięciu.

W dziesiątej minucie po wykonaniu rzutu rożnego i zamieszaniu pod bramką Ciśca, Faian Śliwa zdobył pierwszą bramkę dla Skałki. W 30 minucie, a następnie  45 minucie Dariusz Chowaniec umieścił piłkę w bramce Miłosza Michalskiego. W 60 minucie Dominik Natanek po pewnym wykonaniu rzutu karnego zmienił wynik meczu na 4:0 dla Skałki Żabnicy. W 70 i 75 minucie wynik spotkania zmienia się na 2:4 po zdobytych golach przez Krzysztofa Bąka i Macieja Figury. Pękala Damian po dwóch minutach przebywaniu na boisku zdobył piątą bramkę dla drużyny gości.  W 88 i 89 minucie padają ostatnie bramki w tym spotkaniu - Łukasz Figura i Maciej Figura.