Facebook

Aktualności

Przegrana z Landkiem

• autor: skalkazabnica798, 2014-08-16 22:18

W dzisiejsze (tj.16.08.) sobotnie popołudnie rozpoczęła się druga kolejka o mistrzostwo V bielskiej ligi okręgowej. Skałka Żabnica podjeła na swoim stadionie zespół z Landek. Mecz zakończył się wynikiem 1:2. Szczegóły w rozwinięciu. Zapraszamy również do obejrzenia galerii z dzisiejszego spotkania.

W 41 minucie Sędzia główny podyktował jedenastkę dla drużyny z Landka, a swojej sytuacji nie zmarnował napastnik Spójni Landek, Dawid Frąckowiak.

W 75 minucie najlepszy napastnik Skałki - Dominik Natanek po swojej bramce wyrównał wynik spotkania na 1:1.

W 91 doliczonym czasie gry Arbiter podyktował kolejny rzut karny dla KS Spójnia Landek, ponownie Dawid Frąckowiak wykorzystał swoją szanse.